Truhlářství Herka

Už na střední škole, jako uměleckého truhláře, mne velmi bavila práce se dřevem. Vůně dřeva a vůbec jeho vlastnosti jsou něco jedinečného, což mě neustále fascinuje. Proto mě tato práce naplňuje. Mé začátky podnikání v tomto oboru se datují kolem roku 2013. Začínal jsem od zakázkových výrob skříní a postelí, přes kuchyňské linky a pergoly, až jsem se dostal k interiérovým dveřím a zárubním. A to je nyní mé hlavní zaměření: interiérové dveře
a zárubně. Co se týče použitých materiálů a kování, spolupracuji hlavně s českými výrobci.

U nás se nezačíná objednávkou, ale konzultací
a poradenstvím nad samotnou zakázkou. Poskytneme Vám to nejlepší designové i technické řešení přímo na míru.

Každý detail je Vaši spokojenosti důležitý

Truhlářství Herka

Už na střední škole, jako uměleckého truhláře, mne velmi bavila práce se dřevem. Vůně dřeva a vůbec jeho vlastnosti jsou něco jedinečného, což mě neustále fascinuje. Proto mě tato práce naplňuje. Mé začátky podnikání v tomto oboru se datují kolem roku 2013. Začínal jsem od zakázkových výrob skříní a postelí, přes kuchyňské linky a pergoly, až jsem se dostal k interiérovým dveřím a zárubním. A to je nyní mé hlavní zaměření: interiérové dveře a zárubně. Co se týče použitých materiálů a kování, spolupracuji hlavně s českými výrobci.

U nás se nezačíná objednávkou, ale konzultací a poradenstvím nad samotnou zakázkou. Poskytneme Vám to nejlepší designové i technické řešení přímo na míru.

Každý detail je Vaši spokojenosti důležitý.

Spolupracuji